صفحه اصلی - امور فرهنگی کارکنان صدا و سیما

قال امیر المؤمنین (ع) سلام الله عليه : جاوِرِ العُلَماءَ تَستَبصِر؛ با دانشمندانْ همنشينى كن تا بصيرت يابى. غرر الحكم : ح ۴۸۰۱؛ فرهنگ‌نامه بصيرت ص 62

تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه عفاف و حجاب
تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه عفاف و حجاب با توجه به درخواست جمعی از همکاران مهلت ارسال آثار مسابقه فرهنگی، هنری عفاف و حجاب تا تاریخ 97/5/31 تمدید شد همکاران رسمی و پیمانی ، حق الزحمه ای ، شرکتی و بازنشسته میتوانند  با موضوعات عفاف و حجاب و امنیت اخلاقی ، عفاف و حجاب و فضای مجازی و عفاف و حجاب و فعالیت های اجتماعی آثار خویش را در چهار بخش چند رسانه ای،... مشاهده »
اعلام اسامی برندگان مسابقه جشنواره رمضان
با عنایت به برگزاری سلسله مسابقات علمی ، فرهنگی و هنری توسط امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی سازمان که به مناسبت های مختلف طراحی و اجرا می شود مسابقه جشنواره رمضان با هدف تعمیق موضوعات دینی و فرهنگی در ایام ماه مبارک رمضان در بین همکاران محترم رسانه ملی برگزار شد. در این سری از مسابقات که در رشته‌های کتابخوانی ، خاطره نویسی ، عکس و مسابقه کتبی اجرا گردید قریب به... مشاهده »
مسابقه فرهنگی ، هنری عفاف و حجاب
امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی سازمان در نظر دارد به مناسبت ، روز ملی عفاف و حجاب ( گرامیداشت شهدای حادثه مسجد گوهرشاد) مسابقه فرهنگی،  هنری با موضوعات :  1- عفاف و حجاب و امنیت اخلاقی 2- عفاف و حجاب و فضای مجازی 3- عفاف و حجاب و فعالیت های اجتماعی درمحورهای چند رسانه ای ( کلیپ، انیمیشن) خوشنویسی ( نستعلیق و شکسته نستعلیق و خط و... مشاهده »
امام علی (ع): بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید.
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی، همزمان با تهران در 32 استان کشور برگزار می شود.
امام علی (ع): بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید.
Top