بازگشت به صفحه کامل

جشنواره علمی ، فرهنگی و هنری رمضان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی جشنواره علمی ، فرهنگی و هنری رمضان را برگزار می کند.

دراین سری از مسابقات که شامل مسابقه عکس رمضان ، خاطره نویسی ، کتابخوانی و مسابقه کتبی می باشد ،هریک از همکاران محترم رسمی ، پیمانی ، حق الزحمه ای و شرکتی می توانند دریک یا تمامی رشته ها شرکت نموده  و آثار خود را ازطریق  پرونده شخصی کارکنان ارسال نمایند .

دربخش مسابقه عکاسی ، علاقمندان یکی از بهترین عکس های خود را ازرویدادها و وقایع ماه مبارک رمضان نظیر محافل قرآنی، مجالس شب های رمضان و قدر ، عید فطر، سفره های افطاری و... ارسال مینمایند.

درمسابقه خاطره نویسی نیز همکاران بهترین خاطرات خود از وقایع ماه مبارک رمضان در دوران کودکی ، تحصیل ، دفاع مقدس، آداب ورسوم محل ولادت و... را به همراه مستندات از قبیل عکس ارسال می نمایند.

در بخش کتابخوانی هریک از همکاران یکی از بهترین کتبی را که درحوزه دین ومذهب  مطالعه نموده اند با ذکر مشخصات و دلایل انتخاب جهت مطالعه به سایر همکاران معرفی می نمایند لازم به ذکراست ترجیح معرفی کتب منتشرشده در پنج سال اخیر می باشد

دربخش مسابقه کتبی نیز همکاران پس از مطالعه متن ارائه شده در پرونده شخصی به 10سوال تستی پاسخ داده ودرمسابقه شرکت می نمایند.

مهلت ارسال وشرکت دراین مسابقات تا پایان ماه مبارک رمضان می باشد .

گفتنی است درپایان ماه مبارک رمضان آثار برتر انتخاب و به نفرات برگزیده (از طریق قرعه کشی) هدایایی از سوی اداره کل روابط عمومی اهداء می شود.ضمنابرای کسب اطلاعات بیشترمیتوانید با شماره  22094917

تماس بگیرید .