بازگشت به صفحه کامل

دل نوشته هایی برای سردار قاسم سلیمانی

امورفرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی به مناسبت شهادت سرداررشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و به منظور نشان دادن رشادت ها، دلاوری ها، فداکاری ها و مجاهدت های خالصانه و بی نظیر شان ، نمایشگاهی ازعکش وپوستر های مرتبط باایشان و برخی  شهدای مدافع حرم را در فضای نمایشگاهی نگارخانه کوثر برگزار نمود. همچنین در حاشیه این نمایشگاه طرح ختم قرآن کریم توسط همکاران ارائه شد که بااستقبال بسیارخوب همکاران مواجه شد

همچنین دردفتر یادبودنمایشگاه نیز دلنوشته های بازدیدکنندگان در یاد و رثای این شهید بزرگوار ثبت شد که برخی از این دلنوشته ها در ادامه ارائه شده است

دلگیریم، اما به امید ادامه راهت بار نبودنت را بر قلبمان تاب می آوریم . روحت با سیدالشهدا مشهور و راهت پررهرو .

- انگار که ما هم بی پدر شده ایم و پدر از دست داده ایم، روحت شاد ای پدر بزرگ ما را دعا کن تا بتوانیم راهت را ادامه دهیم. (حسینی)

- سرداردلها انتقامت را خواهیم گرفت.راهت ادامه دارد تا نابودی اسرائیل و آمریکا.

- ما سردار سلیمانی را از دست نداده ایم، بلکه آن را  به دست آورده ایم سردار بی تکرار، پرچمدار عزت و شکوه زینت کبری(س) اکنون که در آسمان میهمان ضیافت شهدا و اربابشان(ع) شده اید مارا نیز لایق شفاعت خود نزد اهل بیت (ع) بدانید و دست ما را هم بگیر. هم در دنیا و هم در آخرت... (رجایی)

- سلام سردار رفتی و رفتن تو آتش نهاد بر دل وقتی نیستی کارها سخت تر می شود نه غیر ممکن. خدای تو همیشه با ماست ما هم  همیشه به نام خدا و با کمک از خدا جلو می رویم.... دیدار به قیامت سردار.

- دردی است جانکاه ولی آرزویی است دیرین برای ما و برای شما شهد شهادت گوارای وجودتان.

- اسطوره ای که هرگز فراموش نخواهد شد . روحش شاد و یادش گرامی.

-  خیلی باورش سخته که باور کنم سردار رفت و خیلی دشوار است که احساس کنم بعد از مرگ سردار دلها من هنوز زنده ام.(احدی مهر)

- از دل نرود هرآنچه از دیده برفت. عاشق فداکاری و جانبازی این شهید عزیزمان هستم.(مقصودلو)

-  سلام بر شهیدی که با خون پاکش نهال پرثمر نظام را آبیاری کرد.

-  سلام  به سالار شهیدان ای مالک اشتر زمان، ما نمی گذاریم خون به ناحق ریخته ات پایمال شود . تورفتی تا جوانان ما کوبنده تر از دیروز مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد بزنند تا ظهور صاحب الزمان(عج)

- قربان خون پاکت ای شهید راهت را ادامه خواهیم داد. روحت شاد.

-باشور وشعفی که خون پاک شهیدان به امت اسلامی می بخشد ، دشمنانمان آسایش و راحتی را دراطاق خوب های خودهم ندارند. (علی اصغر محمدی)

- اگر تمام جنایت کاران آمریکایی، اسرائیلی و جهان غرب و دشمنان اسلام به بدترین شکل ممکن بمیرند اندازه خاک کف پوتین شهید و حیدر زمانمان هم نمی شوند. تناسبی در کار نیست. شهدا التماس دعا.  

شهید سلیمانی قوی تر از سردار سلیمانی است

 

                                                     امورفرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی