بازگشت به صفحه کامل

فراخوان مسابقه فرهنگی ، هنری

بسمه تعالی

فراخوان مسابقه فرهنگی ، هنری

عاشقانه هایی برای سردار سلیمانی

سردار وحدت دلها

اداره کل روابط عمومی به منظور پاسداشت نام و خاطره سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مسابقه فرهنگی وهنری،«عاشقانه هایی برای سردار سلیمانی ،سردار وحدت دلها » را برگزار می نماید .

شرایط عمومی:          
1- مسابقه ویژه همکاران و خانواده های محترم ایشان است.       
2- مدت ارسال آثار حداکثر تا 10 بهمن می باشد.( این مهلت قابل تمدید نیست)

3-محدودیتی برای ارسال اثر در رشته های مختلف  وجود ندارد .

4- مضمون ومحتوای آثار هنری در رشته های مختلف مرتبط با شخصیت ، اقدامات ، فعالیت ها وشهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بوده وتوجه به  جلوه های عبادی، سیاسی ، اجتماعی و نظامی این شهید مورد نظر می باشد .

5-رشته های این مسابقه خوشنویسی، شعر و داستان کوتاه، نقاشی و طراحی، گرافیک و نقاشی ایرانی           (مینیاتور) ، عکس و فیلم کوتاه می باشد.

6- آثارمنتخب عودت داده نمی شود .

شرایط اختصاصی :

1-رشته خوشنویسی:

در این رشته متسابقین می توانند یک یا چند جمله از مطالب منتشر شده در مدح ورثای سردار سلیمانی از پیام وبیانات رهبر معظم انقلاب وسایر منابع را انتخاب و در برگه مخصوص تحریر نمایند .آثار می بایست در اندازه  42 x 29 (A3) در برگه گلاسه مات ارائه شود ضمنا محدودیتی در نوع خط انتخابی وجود ندارد

2-شعر و داستان کوتاه:  
اشعار ارسالی باید جدید و اثر ارسال کننده باشد ) از ارسال اشعار دیگران جدا پرهیز شود. قالب های ارسالی شعر آزاد می باشد .همچنین دربخش داستان حداکثر کلمات  400 کلمه بوده و داستان می بایست دارای مضامین نو وبدیع باشد  .

3-نقاشی و طراحی:

نقاشی و طراحی با مضمون ومحتوای سردار سلیمانی و ابعاد آن باید 50 X70 باشد.

4-گرافیک و نقاشی ایرانی ( مینیاتور):

آثار باید در ابعاد 50 X70 با مضمون متناسب ارسال شود

5-عکس و فیلم:

شرکت کنندگان محترم می بایست عکس ارسالی خود را با حجم حداقل 5 مگابایت و فرمت JPEG در ابعاد 50 x70 و با رزولیشن DPI 330  در سی دی به دبیرخانه برگزاری مسابقات ارسال نمایند  

همچنین حداکثر زمان فیلم کوتاه ارسالی باید 100 ثانیه باشد.

****

همکاران  محترم و خانواده  های ایشان می توانند آثارخود را حداکثر تا 10بهمن ماه به نشانی اداره کل روابط عمومی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران  واقع در تهران ، خیابان ولی عصر ، خیابان جام جم ، ساختمان روابط عمومی، امورفرهنگی کارکنان ویا واحدهای روابط عمومی مراکزاستانها ارسال نمایند..

ضمنا باطلاع می رساند آثار ارسالی پس از ارزیابی درنمایشگاهی در ایام چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی درسازمان صداوسیما به نمایش درآمده و به نفرات برتر هدایی تقدیم می شود .

تلفن 22167271 درساعات اداری پاسخگوی سوالات همکاران می باشد .