بازگشت به صفحه کامل

قرعه کشی مسابقه پیامکی در برنامه رصد شبکه قرآن سیما

قرعه کشی مسابقه پیامکی در برنامه زنده «رصد » شبکه قرآن سیما

 قرعه کشی مسابقه پیامکی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی (ویژه بینندگان و شنوندگان ) به زودی در برنامه  زنده «رصد » شبکه قرآن ومعارف سیما انجام واعلام خواهد شد.

این مسابقه با هدف مشارکت بینندگان مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن وعترت  رسانه ملی که  در مشهد مقدس ،برگزارشد و ضمن آن  از مخاطبین این برنامه که بصورت زنده از شبکه قرآن سیما ، رادیو قرآن و همچنین شبکه استانی خراسان رضوی پخش می شد، خواسته شد به این سوال جواب دهند که فرمایش « قرآن بهار دلهاست » از کیست؟
در پی برگزاری این مسابقه شمار قابل توجهی از هموطنان عزیزپاسخ های خود را ارسال نمودند که به 20 نفر از شرکت کنندگان که جواب صحیح را ارسال کرده بودند به قید قرعه هدایای نفیسی از سوی آستان قدس رضوی اهدا خواهد شد. ضمنا برندگان از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی معرفی خواهند شد.

شایان ذکراست مراسم اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقه قرآن و عترت رسانه ملی درتاریخ 96/12/10  با حضور قاریان، حافظان و شرکت کنندگان در رشته های قرائت ، ترتیل ، حفظ ، مفاهیم و همچنین فیلم کوتاه ، خوشنویسی و  پزوهش درمشهد مقدس برگزارشد و در آن از برگزیدگان رشته های مختلف تجلیل شد.