فراخوان ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت
امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی با استعانت از خداوند متعال و با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) درخصوص گسترش فرهنگ قرآنی در میان کارکنان صدا و سیما و خانواده‌های آنها و به جهت ارتقای سطح دانش قرآن و معارفی کارکنان رسانه ملی و خانواده های ایشان و ایجاد ارتباط و انس هرچه بیشتر ایشان با قرآن کریم « پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی» را بین... مشاهده »
نمایشگاه فرهنگ عاشورایی
امور فرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی به مناسبت ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) نمایشگاهی ازآثار خوشنویسی ، طراحی ، نقاشی با مضامین عاشورایی و بزرگداشت  شخصیت حضرت ابو الفضل العباس (ع) از آثار همکاران رسانه ملی در نگارخانه سالن اجتماعات کوثر واقع در ساختمان اداری برگزار می نماید. این نمایشگاه که  از تاریخ 97/7/8 ... مشاهده »
نمایشگاه عکس دفاع مقدس
امور فرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکسی از تاریخ 97/6/31 لغایت 97/7/4 در نگارخانه سالن اجتماعات کوثر واقع در ساختمان اداری برگزار می نماید. در این نمایشگاه تصاویر خاطره انگیزی از روزهای دفاع مقدس و شهدای گرانقدر به نمایش درآمده است. این نمایشگاه همه روزه از ساعت 8 تا 16 پذیرای همکاران محترم می باشد.   مشاهده »

قال امیر المؤمنین (ع) سلام الله عليه : جاوِرِ العُلَماءَ تَستَبصِر؛ با دانشمندانْ همنشينى كن تا بصيرت يابى. غرر الحكم : ح ۴۸۰۱؛ فرهنگ‌نامه بصيرت ص 62

امور فرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی در نظر دارد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر مسابقه اذان در بین همکاران رسانه ملی و خانواده های محترمشان برگزار نماید. در...
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی، همزمان با تهران در 32 استان کشور برگزار می شود.
امام علی (ع): بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید.
Top