بازگشت به صفحه کامل

پيام دكتر علی عسكري به اختتاميه مسابقات قرآن

رئيس رسانه ملي تاكيد كرد: سازمان صداوسيما بر حضور حافظان و قاريان قرآن كريم در خانواده رسانه‌اي خود مي‌بالد؛ افتخاري كه بي‌شك با لطف و عنايت الهي و افزايش انس با كلام وحي در ميان كاركنان رسانه ملي افزون‌تر خواهد شد.


رئيس سازمان صداوسيما در پيامي به اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی که توسط محمد حسين رنجبران، مدیر کل روابط عمومی صدا و سیما قرائت شد، اظهار داشت: چهاردهمين دوره مسابقات قرآن و عترت كاركنان رسانه ملي، فرصتي است مغتنم براي تجديد پيمان با معبود و يادآوري حديث ارزشمند نبوي كه از دو گنجينه گرانبهاي «كتاب الهي» و «عترت نبوي» بهره گيريم و از صراط مستقيم ره برنتابيم. متن پيام رئيس رسانه ملي به اين شرح است:

 بسمه تعالي
اِنّ هذالقرآن يَهدي لِلَّتي هِيَ اَقَوم
انسان امروز، آماج هجمه‌ها و جاذبه‌هاي گذرا و گوناگون مادي و دنيوي است و در پيمودن مسير پر پيچ و خم زندگي، سرگشته‌اي را مي‌ماند كه بيش از هر زمان ديگري به هدايت و راهنمايي نياز دارد و در اين ميان، رفيع‌ترين و مستحكم‌ترين هدايتگر، كلام نوراني وحي است.
و خوشا آنان كه با آسماني‌ترين كلام، انس و همنوايي دارند و دل در گرو كلام دوست سپرده‌اند. حافظان و قارياني كه لحظه لحظه زندگي‌شان را با زمزمه و ترنم واژه‌ها و آيات وحياني قرآن كريم جلوه و نور مي‌بخشند و همواره بر اين باورند كه:
هرچه گفتيم جز حكايت دوست
همه عمر از آن پشيمانيم
چهاردهمين دوره مسابقات قرآن و عترت كاركنان رسانه ملي، فرصتي است مغتنم براي تجديد پيمان با معبود و يادآوري حديث ارزشمند نبوي كه از دو گنجينه گرانبهاي «كتاب الهي» و «عترت نبوي» بهره گيريم و از صراط مستقيم ره برنتابيم.
سازمان صداوسيما بر حضور حافظان و قاريان قرآن كريم در خانواده رسانه‌اي خود مي‌بالد؛ افتخاري كه بي‌شك با لطف و عنايت الهي و افزايش انس با كلام وحي در ميان كاركنان رسانه ملي افزون‌تر خواهد شد.
علي‌عسكري
رئيس سازمان صداوسيما