شروع مرحله اول پانزدهمین دوره مسایقات قرآن و عترت رسانه ملی در تاریخهای 18 ام و 19 ام آذرماه سال 1397
شروع مرحله اول مسابقات قرآن و عترت
مرحله اول پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی در تاریخ های 18 و 19 آذرماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد. در این مرحله از مسابقات متسابقین رشته های قرائت ، حفظ و مفاهیم قرآن (کتبی) به رقابت پرداخته و شرکت کنندگان بخش های جنبی از جمله فضای مجازی ، پژوهش ، تذهیب ، وله های صوتی و تصویری ، نقاشی و کلاژ نیز می توانند آثار خود را تا تاریخ 97/9/30 به دبیران... مشاهده »
نمایشگاه عکس ایران من (دوره دوم)
امور فرهنگی اداره کل روابط عمومی سازمان دوره دوم نمایشگاه  "عکس ایران من" را برگزار می نماید. این نمایشگاه به معرفی جاذبه های گردشگری و طبیعی استان یزد با همکاری اداره کل میراث فرهنگی این استان از تاریخ 97/8/26 از ساعت 8 الی 16 در نگارخانه سالن کوثر دائر خواهد بود. علاوه بر تصاویر زیبای اماکن و مناظر دیدنی ، بروشورهای اطلاعاتی مناطق دیدنی نیز عرضه شده است. ... مشاهده »
نشست دبیران برگزاری مسابقات قرآن وعترت
گردهمایی سراسری دبیران برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی  با حضور معاون محترم امور استان‌ها و مدیر کل روابط عمومی سازمان در روز یکشنبه 97/7/29 در مجموعه ملاصدرا برگزار گردید. در این نشست مدیران محترم روابط عمومی معاونت‌ها ، مدیر محترم شبکه قرآن سیما و صدا نیز شرکت داشتند. گفت و گو، ارائه نقطه نظرات و دیدگاههای دبیران در خصوص چگونگی اجرای... مشاهده »
امور فرهنگی کارکنان اداره کل روابط عمومی در نظر دارد به مناسبت اعیاد قربان و غدیر مسابقه اذان در بین همکاران رسانه ملی و خانواده های محترمشان برگزار نماید. در...
امام علی (ع): بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید.
چهاردهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی، همزمان با تهران در 32 استان کشور برگزار می شود.
Top